Mob kontakt Zákaznická linka:
226 284 252
Mob kontakt Email:
info@zoobchod.cz
Doprava již od 48Kč!
Na dopravě si nemusíme honit triko
14 dní na vyzkoušení!
Zboží můžete jednoduše vrátit...
Doprava zdarma!
Nad 2 000Kč platíme dopravu za vás
Online chat každý den
Poradíme vám na chatu ZDARMA

BazarVýcvikové obojky

BAZAR - Dogtra Pathfinder - GPS a výcvikový obojek

Dogtra Pathfinder mění lokalizaci v inteligenci! Jedná se o vysoce profesionální GPS lokátor s integrovaným obojkem pro náročný a specializovaný výcvik psů. Je důmyslný, chytře konstruovaný a spolehlivě precizní! S Dogtra Pathfinder neztratíte dech v náročném terénu ani hustém lese. Přehled máte na míle široký a kooperovat můžete se smečkou až 21 psů nebo lovců...Zobrazit více
Kód:DS31323395
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Skladem 3 ks
Cena s DPH 12 890 Kč
Varianta
Množství:
 
 

Popis produktu

Dogtra Pathfinder mění lokalizaci v inteligenci! Jedná se o vysoce profesionální GPS lokátor s integrovaným obojkem pro náročný a specializovaný výcvik psů. Je důmyslný, chytře konstruovaný a spolehlivě precizní! S Dogtra Pathfinder neztratíte dech v náročném terénu ani hustém lese. Přehled máte na míle široký a kooperovat můžete se smečkou až 21 psů nebo lovců. Každého psa individuálně korigujete na škále 0 - 100 úrovní intenzity kontinuálního či momentálního impulsu.


  


Maximalizujte své zkušenosti, ponořte se do práce, staňte profesionály! Propojení s aplikací na vašem smartphone technologií GPS objevíte funkce Mapy, Compass a špičkový Trénink. Na první dobrou vám Dogtra Pathfinder ulehčí od stahování a zadávání různých dat a placení poplatků. Dogtra vám ušetří překážky s orientaci v novém rozhraní. Pro svá zobrazení GPS lokalizací využívá aplikace Pathfinder Google maps. Rychle, profesionálně, ověřeně. S jednou aplikací můžete sledovat 21 různých psů a nebo lovců, sdílet polohu s jinými lovci, ukládat a zobrazit historii pohybu a vytvářet bezpečné zóny s varovným signálem (virtuální oplocení). Komunikovat chytře. Pracovat Profesionálně. Aktualizace dat je dvouvteřinová, silná podpora zoom zobrazení vám dává tempo v terénu. Funkce kompas vás v okamžiku ujistí o vzdálenosti a směřování členů vaší psí smečky. Okruh vašeho přehledu bude doslova na míle široký. Korunou systému je integrovaný výcvikový obojek s řadou parádních funkcí. Zahrnuje 3 druhy korekce: momentální, kontinuální impuls a zvuk. Rozpětí úrovní lze přesně nastavit od 0 do 100. Pro aktivní práci v náročném terénu disponuje funkcí tříhodinové rychlonabíjení a kompletní vodotěsností pro konektor i přijímač. Geniální jednoduchost manipulace a ovládání zaskočí pouze toho, kdo se ještě nesetkali s unikátní kvalitou profesionální úrovně! 


Jak Dogtra Pathfinder pracuje? 1. Obojek má GPS anténu, která přijímá satelitní signály pro určení jeho polohy.

 2. Obojek a radiová komunikační jednotka (GPS konektor) komunikují pomocí radiového vysílání na vzdálenost až 15 km (na přímou viditelnost).

 3. GPS konektor je propojen s chytrým telefonem přes Bluetooth.


 


                                


 


 


Upřesnění a princip funkce:


Souprava pro lokalizaci psa (psů) sestává ze 3 částí: • GPS obojku s elektronikou (GPS modul a radiový vysílač)

 • radiové komunikační jednotky zajišťující spojení mezi GPS obojkem a smartphonem (tzv. "GPS konektor")

 • chytrým telefonem uživatele


 


                                                  


 


Úroveň a jednoduchost přináší spokojenost 


Radiové spojení vašeho chytrého telefonu s GPS na krku psa zabezpečuje GPS konektor, systémem vysílač - přijímač, bez potřeby použití sítě GSM (pro mobilní telefony). Zapomeňte tedy na svazující pravidla jako SIM karty, poplatky za přenos mobilnímu operátorovi apod. V praxi váš inteligentní systém Dogtra Pathfinder nezávisí na pokrytí signálem GSM (pokud není pokrytí zdarma si nahrajete mapu příslušné oblasti pro provoz offline). Snadno tak sledujete vámi zvolenou mapu (normální, satelitní nebo terénní Google mapa, případně pro provoz offline OpenStreetMap Outdoors) s vyznačením polohy psa (psů) včetně polohy vaší. Protože Dogtra nemá nikdy dost, zobrazí se  také směr a vzdálenost ke sledovanému psovi (psům). Jednoduše si také "přidáte" psy svých kolegů a sledujete je zároveň s pohybem vašich kolegů. Druhý způsob zobrazení (nemapový, tzv. "GPS kompas") je ideální pro aktivní plán, akci v lese nebo v málo členitém terénu, kde spíše oceníte informace, kterým směrem a v jaké vzdálenosti se pes nachází! GPS obojek na krku psa je odolný a plně vodotěsný, výborně přizpůsobený praktickým potřebám aktivní práce se psy v terénu.


  


Požadavky na mobilní telefon pro operační systém iOS:


iOS 8.1 a vyšší
iPhone 5, 5C, 5S, 6, 6+, 6S, 6S+, 7, 7+
iPad generace  3 a vyšší


apple


Pro operační systém Android:         


Android 4.3 a vyšší
Například Samsung Galaxy S4 a vyšší, Note 2 a vyšší, LG G3


android


 


                              


 


Hlavní vlastnosti:


Dogtra Pathfinder poskytuje pro váš chytrý telefon technologii GPS obojků a spolu s integrovaným výcvikovým obojkem mění Dogtra technologie lokalizaci v inteligenci. Funkci GPS lokátoru lze využívat také samostatně. Pro flexibilní a efektivní způsob sledování a cvičení Vašeho psa (psů)! S Dogtra Pathfiner si jednoduše troufnete na profesionální a specializovaný trénink psů. Dogtra Pathfinder je bezkonurenčně uzpůsobený pro výcvik loveckých a záchranářských psů!


 


 


      


  • Vysoká rychlost stanovení polohy každé 2 sekundy pro precizní jednoznačné určení polohy

 • Maximální dosah až 15 km (přímá viditelnost)

 • Podrobné satelitní a terénní mapy

 • Pracovní mód offline pro použití v oblastech, které nemají pokrytí signálem GSM (bez signálu pro mobilní telefony)

 • Možnost volby pouze GPS sledování (elektronický výcvikový obojek může být deaktivován uživatelem)

 • Možnost vytvoření virtuálního ohradníku (Geo-fence): Uživatel může na mapě vybrat určitou oblast a zařízení poté zasílá upozornění, jestliže ji pes opustí nebo do ní vstoupí

 • Sledujete skupinu až 21 psů nebo lovců

 • Pro práci ve skupině snadno sdílíte a zobrazíte pozici ostatních účastníků

 • Plně vodotěsný

 • Podpora zoom pro detailní zobrazení v živé akci

 • Geo-fence - automaticky hlídá, zda se pes nachází v určené zóně

 • Rychlonabíjení - 3,5 hodin do plného nabití

 • Lovecké funkce - Pathfinder rozpozná, zda pes stojí na místě, snaží se vyšplhat na strom, či zda štěká. Celkem 8 statusů psího chování.


 


 


                                             


 


Elektronický výcvikový obojek funkce:


 


Dosah obojku


S Dogtra Pathfinder neztratíte vaše psí cvičence na vzdálenost až 15 km.


 


 


Typ korekce 


Dogtra pathfinder vám nabízí korekci momentálním (Nick) a kontinuálním (Constant) impulsem a zvukový signál (tuto funkci lze vypnout). Precizní lineární nastavení stimulace po 1 % od nejnižší po nejvyšší.


 


Baterie a nabíjení


Pro maximální využitelnost disponuje Dogtra pathfinder funkcí rychlonabíjení. Potrvá asi 2 - 3h. Obsahuje vyměnitelné lithium polymerové nabíjecí baterie. Po dobití vydrží až 1 měsíc v pohotovosti.


 Vodotěsnost


Dogtra Pathfinder je přizpůsoben do náročných podmínek. Očekávejte vodotěsnost na ovladači i přijímači pro krátkodobé ponoření  do 1 m nebo běžný déšť. 


 


Počet psů


Dogtra Pathfinder neztratí tempo při možnosti rozšíření pro výcvik až 21 psů!


 


 


Délka obojku


Dogtra přikládá velmi odolný, pevný plastový obojek v 10 barevných variantách. Sedí pro objem krku 33 - 58 cm.


 


Váha a rozměry


Ovladač: 9,5 cm výška včetně antény; 3,5cm výška těla ovladače (bez antény); 2,9 cm šířka ovladače; 1,1 cm hloubka


 


 


                           


 


Další vlastnosti: • Plně vodotěsný obojek

 • Rychlonabíjecí baterie (doba nabíjení 3,5 hodiny)

 • Souprava rozšiřitelná až na 21 psů

 • Uživatel může sledovat rovněž polohu jiných psů a jejich majitelů (sdílení), pokud jsou vybaveni stejným typem GPS obojků


 


Aplikace Dogtra Pathfinder Smartphone App:


Mapové zobrazení: • Mapová obrazovka Vám ukazuje, kde je pes (psi) a co dělá (běží, vystavuje, štěká, ...). Rovněž se zobrazuje Vaše vlastní poloha.

 • Jestliže sdílíte sledovací informace s jinými uživateli, na mapě se zobrazuje také jejich poloha a poloha ostatních psů.

 • Jestliže jsou dostupná data ze sítě GSM (pro mobilní telefony) nebo Wifi, můžete používat Google mapy, včetně satelitního nebo terénního pohledu. Pro vzdálené oblasti, kde nejsou k dispozici data ze sítě GSM (není pokrytí signálem pro mobilní telefony) si můžete předem zdarma stáhnout offline mapy.


 

                                                         Dogtra Pathfinder, mapová obrazovka


Zobrazení Směr a vzdálenost (tzv. "kompas" - Compass): • Obrazovka pro směr a vzdálenost - Compass - vám umožní zobrazit jak daleko a kterým směrem je Váš pes.

 • Jestliže sdílíte sledovací informace s jinými uživateli, Compass vám rovněž ukáže jejich polohu a polohu jejich psů.


                                                                  Dogtra Pathfinder - zobrazení pro směr a vzdálenost


 

 


Elektronický výcvikový obojek:     • Pro výcvik nebo přivolání Vašeho psa můžete použít obrazovku elektronického výcvikového obojku.

 • Může se zde aktivovat krátká (Nick) nebo dlouhá (Constant) stimulace nebo slyšitelný upozorňovací tón.

 • Úroveň stimulace lze nastavit pro pro každého psa individuálně.


         Podobné produkty

13 891 Kč

Dogtra Pathfinder - GPS a výcvikový obojek - Pro

Dogtra pathfinder mění lokalizaci v inteligenci! Jedná se o vysoce profesionální GPS lokátor s integrovaným obojkem pro náročný a specializovaný výcvik psů. Je důmyslný, chytře konstruovaný a spolehlivě precizní! S Dogtra pathfinder neztratíte dech v náročném terénu ani hustém lese. Přehled máte na míle široký a kooperovat můžete se smečkou až 21 psů. Každého korigujete na škále 0 - 100 úrovní intenzity kontinuálního či momentálního impulsu.    

Dogtra Pathfinder - GPS a výcvikový obojek - Pro
3 491 Kč

BAZAR - PetSafe Smart Dog výcvikový obojek - Rozbaleno

Elegantně řešený výcvikový obojek s Bluetooth připojením změní váš chytrý telefon v ovladač s dosahem až 100 m. Využívá 3 varianty korekcí zvukem, vibrací a elektrostatický impulzem v 15 úrovních nastavení. Dobíjecí přijímač setrvá v provozu až 40 h po plném dobití. Obojek je vodotěsný. 

BAZAR - PetSafe Smart Dog výcvikový obojek - Rozbaleno
3 291 Kč

BAZAR - Obojek a přijímač Reedog MX-2000 Extreme - Rozbaleno

Náhradní obojek a přijímač pro elektronický výcvikový obojek Reedog MX-2000 Extreme. 

BAZAR - Obojek a přijímač Reedog MX-2000 Extreme - Rozbaleno
491 Kč

Obojek pro Dogtra iQ Cliq

Náhradní gumový obojek pro elektronický výcvikový obojek Dogtra iQ Cliq.

Obojek pro Dogtra iQ Cliq
3 990 Kč

Obojek a přijímač Dogtra iQ Plus

Náhradní obojek a přijímač pro elektronický výcvikový obojek Dogtra iQ Plus.

Obojek a přijímač Dogtra iQ Plus
5 191 Kč

Obojek a přijímač Dogtra 600 NCP

Náhradní obojek a přijímač pro elektronický výcvikový obojek Dogtra 600 NCP.

Obojek a přijímač Dogtra 600 NCP
4 591 Kč

Obojek a přijímač Dogtra ARC 800/ ARC 802

Náhradní obojek a přijímač pro elektronický výcvikový obojek Dogtra ARC 800 a Dogtra ARC 802.

Obojek a přijímač Dogtra ARC 800/ ARC 802
 
 

Doprava ZDARMA

Při nákupu alespoň za 2 000Kč získáte dopravu zdarma u PPL, Zásilkovny, České pošty a GLS.

Výběr z domova

Vybírejte dárky z pohodlí z tepla vašeho domova. S platbou převodem nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefunguje dárek tak, jak jsme popsali či vám zboží nevyhovuje? Neponičené ozkoušené ho můžete vrátit do 14 dnů.