Mob kontakt Zákaznická linka:
226 284 252
Mob kontakt Email:
info@zoobchod.cz
Doprava již od 48Kč!
Na dopravě si nemusíme honit triko
14 dní na vyzkoušení!
Zboží můžete jednoduše vrátit...
Doprava zdarma!
Nad 2 000Kč platíme dopravu za vás
Online chat každý den
Poradíme vám na chatu ZDARMA

Bazar

Bazar - E-Collar Mini Educator ET-300 - Lehce použité

Informace ke stavu zboží 1) Rozbaleno Zařízení je pouze rozbaleno, popřípadě byl poškozen obal a bylo proto přebaleno do neoriginálního obalu. Zboží nebylo nikdy použito. 2) Zánovní* Zboží bylo používáno jako předváděcí, na prodejně, nebo bylo zákazníkovi vyměněno během několika dnů. Nemusí mít originální obal, maximálně několik lehkých oděrek. 3) Lehce ...Zobrazit více
Kód:DS47676491
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Skladem 1 ks
Cena s DPH 8 891 Kč
Množství:
 
 

Popis produktu

Informace ke stavu zboží


1) Rozbaleno


Zařízení je pouze rozbaleno, popřípadě byl poškozen obal a bylo proto přebaleno do neoriginálního obalu. Zboží nebylo nikdy použito.


2) Zánovní*


Zboží bylo používáno jako předváděcí, na prodejně, nebo bylo zákazníkovi vyměněno během několika dnů. Nemusí mít originální obal, maximálně několik lehkých oděrek.


3) Lehce použité*


Zařízení bylo používáno 5 - 15 dní, jsou na něm již viditelné škrábance od drápů.


4) Hodně použité*


Zařízení bylo používáno 15 až 40 dnů, jsou na něm velmi patrné škrábance, nebo otisky zubů. Může projít servisem, repasem.


* Prodáváme pouze 100% funkční zboží, které lze užívat stejně jako nové. Například vodotěsnost a jiné vlastnosti jsou vždy zachovány. Záruční doba u kategorie 1 a 2 je stejná, jako u nového zboží, u kategorie 3 a 4 je záruční doba 6 měsíců. Zboží lze do 30ti dnů vyměnit nebo vrátit. Vždy obsahují kompletní příslušenství, není-li uvedeno jinak.


Mini Educator E-Collar ET-300 je vysoce kvalitní elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace a impulz ve 100 úrovních, který je přizpůsobený na míru nejmenším psům. Na dosah až 800 m můžete cvičit i 2 psy zároveň.  Obojek v miniaturním provedení je plně vodotěsný do 12,5 m. Vysílačka s LCD displejem je navržená přesně do dlaně a při pádu do vody se vznáší.Uživatelé tohoto obojku oceňují  snadné a velmi přesné ovládání díky rozdělení funkcí pod samostatná tlačítka Výhodou je také podsvícený displej a svíticí dioda na přijímači pro noční výcvik.


Obojek Mini Educator E-Collar ET-300 disponuje  pokročilými funkcemi jako je booster a možnost uložení nastavení obojku. Při výcviku máte možnost využít 2 druhy korekcí impulzem - momentální a knontinuální, nebo zvuk a vibrace. Velmi plynulé a přesné nastavení impulzů umožní vysoká škála pro jejich nastavení od 1 - 100. Kontinuální impulz slouží k razantnějšímu upozornění psa např v krizových situacích a jeho délka odpovídá vašemu stisnutí tlačítka. Bezpečnostjí pojistka impulz zablokuje po 8mi vteřinách, aby nedošlo ke zranění psa.


Baterie u zařízení není nutné měnit, obojek i vysílačka totiž obsahují  dobíjecí li-ion baterii, se kterou stačí jednoduše připojit přijímač nebo vysílač k přiložené nabíječce. 


  


Hlavní funkce obojku  • Určený pro psy vážící 2 – 60 kg, vhodný je však zejména pro nejmenší plemena jako jorkšír, bišonek, krysařík nebo čivava.

  • Vodotěsnost a ponořitelnost až do 12,5 m, k obojku patří také voděodolná, plovoucí vysílačka.

  • Signál dosahuje až 800 m, což je dostačující, ať už psa cvičíte na cvičišti nebo na poli, v lese apod.

  • Možnost nočního výcviku – ovladač má podsvícený displej a přijímač obsahuje svítící diodu, výcvik je tedy snadný i brzy ráno nebo pozdě večer.

  • Možnost spuštění impulsu v podobě vibrace nebo zvukového signálu a to v kontinuální i statické variantě.

  • Vysílač má oddělená tlačítka pro každou funkci, takže ovládání je velice snadné a přesné.

  • Obsahuje dobíjecí baterii, ke které se připojuje přijímač i vysílač, takže není nutné baterie měnit.


  


Dosah obojku


Mini Educator E-Collar ET-300 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Dosah 800 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Mini Educator E-Collar ET-300 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.


 


Typ korekce 


Mini Educator E-Collar ET-300 disponuje funkcemi vibrace, kontinuální a momentální elektrostatický impuls, který je možné nastavit ve 100 úrovních, dále pak Flash Light pro případ ztráty přijímače či pro lokalizaci psa. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači.


 


Baterie a nabíjení


Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u E-Collar Mini Educator ET-300 osazeny dobíjecím a vyměnitelným Li-Polymer akumulátorem o kapacitě 3.7V a 400 mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití a při každodenním použití, vydrží vysílačka v provozu přibližně 30 dní a přijímač 14 dní. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.


 


Vodotěsnost 


Mini Educator E-Collar ET-300 je dodáván s ponořitelným přijímačem až do 12,5m. Vysílač je vodotěsný a plovoucí, pro případ upuštění do vody. Mini Educator E-Collar ET-300 je tedy vhodný jak pro základní výcvik, tak pro výcvik loveckých či záchranářských psů. 


 


Počet psů 


Mini Educator E-Collar ET-300 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou.


 


Displej 


Mini Educator E-Collar ET-300 má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 


 


Délka obojku


Mini Educator E-Collar ET-300 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 10 až do 65cm.


 Váha a rozměry


Vysílačka má průměr 6,7cm, hloubku 3,2cm a její váha je 96 gramů. Přijímač má šířku 5cm, výšku 3,8cm, hloubku 2,8cm a jeho váha je 68 gramů. 


 


 


 


 Podobné produkty

4 591 Kč

BAZAR - Základna E-collar DF-1000 - Lehce použité

<p>Vysílací základna k elektronickému ohradníku E-collar DF-1000.</p> <h2>Informace ke stavu zboží</h2> <p><strong>...

BAZAR - Základna E-collar DF-1000 - Lehce použité
491 Kč

BAZAR - Dvířka Reedog EasyFlap Mini White + tunel - Rozbaleno

<h2>Informace ke stavu zboží</h2> <p><strong>1) Rozbaleno</strong></p> <p>Zařízení je pouze rozbaleno, popří...

BAZAR - Dvířka Reedog EasyFlap Mini White + tunel - Rozbaleno
1 291 Kč

Bazar - Iki Voice - Rozbaleno

<h2>Informace ke stavu zboží</h2> <p><strong>1) Rozbaleno</strong></p> <p>Zařízení je pouze rozbaleno, popří...

Bazar - Iki Voice - Rozbaleno
2 490 Kč

Bazar - Canicom 200 First - Rozbaleno

<p><strong>1) Rozbaleno</strong></p> <p>Zařízení je pouze rozbaleno, popřípadě byl poškozen obal a bylo proto přebaleno ...

Bazar - Canicom 200 First - Rozbaleno
1 190 Kč

BAZAR - Tractive GPS Tracker pro psy - Lehce použité

<p>GPS lokátor pro psy Tractive vám umožní <strong>sledovat polohu vašeho psa kdykoli a kdekoli</strong>. Díky bezplatné aplikaci Tr...

BAZAR - Tractive GPS Tracker pro psy - Lehce použité
4 490 Kč

BAZAR - Canifugue MIX - bez drátu - Lehce použité

<h2>Informace ke stavu zboží</h2> <p>POZOR! Toto balení neobsahuje drát!</p> <p><strong>1) Rozbaleno</strong>...

BAZAR - Canifugue MIX - bez drátu - Lehce použité
2 299 Kč

BAZAR - Dogtrace d-control easy - Lehce použité

<p>Elektronický výcvikový obojek pro střední a velké psy Dogtrace D-Control Easy nabízí signály <strong>zvuk a 6 úrovní impulzu</strong...

BAZAR - Dogtrace d-control easy - Lehce použité
3 291 Kč

BAZAR - Protištěkací budka GoodLife DogSilencer MAX - Lehce použité

<h2>Informace ke stavu zboží</h2> <p><strong>1) Rozbaleno</strong></p> <p>Zařízení je pouze rozbaleno, popří...

BAZAR - Protištěkací budka GoodLife DogSilencer MAX - Lehce použité
 
 

Doprava ZDARMA

Při nákupu alespoň za 2 000Kč získáte dopravu zdarma u PPL, Zásilkovny, České pošty a GLS.

Výběr z domova

Vybírejte dárky z pohodlí z tepla vašeho domova. S platbou převodem nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefunguje dárek tak, jak jsme popsali či vám zboží nevyhovuje? Neponičené ozkoušené ho můžete vrátit do 14 dnů.