Antiparazitní šampón pro psy Animology Flea & Tick

230

Série šampónů Animology představuje unikátní sadu produktů pro péči o srst pro psy a účinně odpuzuje klíšťata a blechy. Stylové balení, krásná vůně a výborné čistící vlastnosti si určitě zamilujete. Sada Animology je nejoblíbenější šampon ve své kategorii v UK zejména u provozovatelů psích salonů a značka se stala držitelem několika ocenění.

Dostupnost: Jen 1 skladem

Katalogové číslo: DS83066547 Kategorie: , , ,

Šampon účinně odpuzuje klíšťata a blechy. Šampon se v praxi osvědčil jako velmi účinný při předcházení problémům s blechami a klíšťaty obecne. Složení šamponu a to, že obsahuje čajovníkový olej a neem olej (nimbiovy olej) účinně zabraňuje parazitem se do srsti vůbec dostat – parazitům překáží vůně esenciálních olejů a olejíčky stěžují parazitům se v srsti „uchytit“. Šampon také velmi efektivně zklidňuje pokožku psa.
Šampon Flea & Tick také obsahuje jemnou a zároveň účinnou složku, která efektivně bojuje proti zápachu srsti. Je jemně pěnivý a tak dosáhnete rychleji opláchnutí pejska. Důležitou vlastností šamponu je pH vhodné pro kůži psa s obsahem kondicionéru a důležitého pro-vitaminu B5. Jemná vůně vás jistě příjemně překvapí a účinná složka, která neutralizuje pachové bakterie na srsti pejska účinně prodlouží zážitek z čistého a voňavého kožíšku.
 

Objem: 250ml

 

Naše firma je ověřena ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pro prodej vyhrazených léčivých přípravků. 

Shopping Cart