,

Garmin Delta Sport XC Bundle – Pro

6 790 15 560 

Garmin Delta Sport XC je elektronický výcvikový i protištěkací obojek s funkcemi zvuk, vibrace, krátký a dlouhý impulz v 36 úrovních pro nastavení síly. S ergonomickou vysílačkou můžete cvičit až 3 psy zároveň na dosah max 1200 m. Vysílačka má zvlášť tlačítko pro každou funkci, LCD displej a 5 různých režimů pro výcvik psa. Zařízení je nabíjecí a vodotěsné.

Katalogové číslo: DS38366027 Kategorie: ,

Garmin nabízí nejen spolehlivou technologii špičkové značky, ale také ojedinělé funkce jako je protištěkací režim či možnost nastavení vlastních kombinací signálů v 5ti různých variantách. K tomu využijete korekční signály z nabídky výcvikového obojku Garmin Delta Sport XC Bundle: zvuk k upozornění psa, přivolání nebo pochvalu, vibraci jako upoutání pozornosti nebo pochvalu a impulz o dvou délkách s nastavitelnou intenzitou. Výcvikový obojek Garmin Delta Sport XC počítá s výcvikem menších, citlivých i velkých a temperamentních psů. Díky 36 stupňům síly impulzu a  5ti možných kombinací, zvolíte pro každého svého psa vhodné korekce, ať máte ve vaší „smečce“ jakákoliv plemena. Režimy vašeho nastavení jednoduše měníte pomocí tlačítek oddělených zvlášť pro každou funkci. Na předním panelu ovladače proto zadáte zvuk, vibraci nebo impulz a na boku přepínáte mezi jednotlivými psy a režimy. Kontrolu vašeho nastavení máte vždy na očích díky LCD displeji vysílačky. Ergonomický tvar vašeho ovladače zajistí pohodlné ovládání jednou rukou, takže je snazší pohotově zareagovat. Impulz výcvikového obojku nabízí 36 úrovní se škálou těch nejjemnějších i razantnějších impulzů.

 


Dosah obojku

Garmin Delta Sport XC Bundle umožní trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1200 metrů. Dosah 1200 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik psa v horších podmínkách. Ideální volbou je i pro použití v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.


Typ korekce 

Garmin Delta Sport XC Bundle má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impulz v 36 stupních síly. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Pro razantnější upozornění do krizových situacích můžete nastavit dlouhý impulz.

  

Detekce štěkání

Garmin Delta Sport XC Bundle disponuje navíc technologií Bark Limiter, která identifikuje štěkání na základě vibrací hlasivek na krku psa. Kromě výcviku tak můžete korigovat i štěkání psa. Profesionální technologie rozlišuje mezi potřebným (obrana, hlídání) a nežádoucím štěkáním psa. 

 


Baterie a nabíjení

Napájení disponuje funkc rychlonabíjení líthium – iónové batérie. Výdrž akumulátoru (pohotovostní režim): 60 hodin v závislosti na použití.

 

 

Vodotěsnost

Garmin Delta Sport XC Bundle je vodotěsný – odolný vůči namočení i postříkání vodou. Certifikace IPX7 značí, že obojek vydrží i krátkodobé ponoření do vody (max 1 m). Déšť, sníh ani bahno tak nebudou ve výcviku žádnou překážkou. 

 

Počet psů

Garmin Delta Sport XC Bundle je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete rozšířit až pro 3 psy najednou. Na vysílačce  můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 


Délka obojku

Garmin Delta Sport XC Bundle má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,2 cm, výšku 13,6 cm a hloubku 2,7 cm. A její hmotnost je 106 g. Přijímač má šířku 5,8 cm, výšku 4,3 cm a hloubku 3,8 cm. Jeho hmotnost je 71 g.

 

 

 

Varianta

, ,

Nákupní košík