, ,

Hračka pro kočky Peek-a-Bird

891 

Elektronická hračka pro kočky PetSafe® Peek-a-Bird ™ díky divoké zábavě z lovu, zabaví vaši kočku i na několik hodin v době vaší nepřítomnosti.  

Na objednávku

Katalogové číslo: DS75282292 Kategorie: , ,

Elektronická hračka pro kočky PetSafe® Peek-a-Bird ™ díky divoké zábavě z lovu, zabaví vaši kočku i na několik hodin. Hračka obsahuje 2 režimy – V režimu jednorázového přehrávání se hračka zapne na 10 minut a pak se automaticky vypne. V režimu „Přehrávat celý den“ je hračka aktivní 10 minut a následují dvě pohotovostní hodiny. Pokud během 2-hodinové pohotovostní doby zachytí snímač pohybu aktivitu vaší kočky, hračka se automaticky opět zapne. Baterie hračky vydrží přibližně 30 dní v režimu přehrávání „Celodenní přehrávání“.

Díky těmto automatickým hračkám se bude vaše kočka bavit celý den i během vaší nepřítomnosti. Hračka je dodávána s jedním nainstalovaným a jedním náhradním peřím. Nechte svou kočku užít si vzrušení z lovu s hračkou pro kočky PetSafe® Peek-a-Bird.

  • Dva režimy přehrávání – jednorázové přehrávání nebo režim přehrávání po celý den
  • Automatické vypnutí – kvůli úspornosti baterie se hračka automaticky vypne po 10 minutách hraní
  • Aktivace senzoru pohybu – v režimu přehrávání po celý den snímač pohybu detekuje pohyb vaší kočky a automaticky se zapne
  • Hra na schovávanou – Vaše kočka bude lovit peří, které se schovává dovnitř a ven z dvou různých otvorů 
  • Hračka funguje na 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)

 

size

Nákupní košík