Patpet kleště na drápy s LED světlem

350

Pomocí kleští na drápky snadno, rychle a především bezbolestně upravíte dlouhé a ostré drápy Vašich domácích mazlíčků. Výhodou je integrované LED osvětlení pro lepší viditelnost při stříhání tmavších drápů a pilník pro jejich úpravu. Kleště sbírají odřezané drápy průběžně do své přihrádky, kterou jednoduše vysypete do koše. Zařízení je dobíjecí pomocí USB kabelu. 
 

Dostupnost: Skladem

Kleště na drápky jsou ideálním pomocníkem pro péči o psí tlapky. Pomocí tohoto jednoduchého nástroje můžete mít drápky pod kontrolou. Stříhání bude bezpečné, bezbolestné a velice rychlé. Kleště na drápy s protiskluzovou a ergonomickou rukojetí jsou vyrobeny z ABS plastu a ostré nerezové oceli pro čistý řez drápků. Součástí kleští je i pilník pro finální úpravu drápků. Výhodou je integrované LED osvětlení pro lepší viditelnost při stříhání tmavších drápů a pilník pro jejich úpravu. Zařízení je dobíjecí s kontrolkou stavu baterie (USB kabel je součástí balení). 

Jak správně stříhat drápky?

Správná délka drápků je dva a více milimetrů nad rovinou podlahy. Když jsou delší, je lepší je zkrátit. Délka od lůžka drápku by měla být minimálně tři milimetry, aby byla jistota, že nezasáhnete živé tkáně. Období stříhání drápků je individuální, nejlepší je drápky jednou za měsíc zkontrolovat.

 

power_type

Shopping Cart