,

Petrainer PET618 – Pro 1 psa

6 480 8 480 

Petrainer PET618 je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a 8 úrovní impulzu i vibrace. Na dosah max 800 m můžete cvičit až 3 psy s jedinou vysílačkou. Obojek je plně dobíjecí a vodotěsný do deště. Přijímač disponuje spořičem energie.

Katalogové číslo: DS21781665 Kategorie: ,

Varování: Naše společnost je jediným oficiálním distributorem značky Petrainer v České a Slovenské republice. Důrazně varujeme před nákupem podežrele levných produktů značky Petrainer od jiných prodejců! Ve většině případů se jedná o kopie nebo produkty, které nejsou určeny pro CZ a SK trh – tzv. šedý dovoz. Pouze u nás a v naší síti autorizovaných prodejců vám garantujeme 100% pravost, 2 roky záruky a CZ/SK návod. Více v tomto v článku.

 

Petrainer PET618 je nová řada robustních, dobíjecích a plně vodotěsný obojků pro amatérský i profesionální trénink psů. Tento výcvikový obojek má dosah až 800 metrů a disponuje funkcí zvuk, impuls a vibrace. Obojek je vhodný pro střední i velké psy a přikoupením dalšího obojku rozšíříte jeho využití i pro výcvik 3 psů najednou. U obojku je možné nastavit sílu impulzu a vibrací od úrovně 0 až 8 Proto je PET618 vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Chytrý pohybový senzor šetří energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Vysílačka u Petrainer PET618 je malá, lehká a ergonomicky tvarovaná pro dobré držení v ruce. Oproti svému předchůdci má už Petrainer PET618 nabíjecí přijímač i vysílačku. Přichází navíc s plně vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť ani sníh) a vodotěsnou vysílačkou. Přikoupením dalších přijímačů lze Petrainer PET618 rozšířit pro výcvik až 3 psů najednou (na vysílačce jednoduše přepínáte pro jednotlivé psy). 

 

 

Dosah obojku

Petrainer PET618 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Proto doporučujeme tento obojek jak pro amatérský, tak i profesionální trénink psů. 

 

Typ korekce 

Petrainer PET618 má možnost využít jako korekci zvuk, vibrace a elektrostatický impuls. Vibraci a sílu impulzu si můžete nastavit v 8 úrovních. Snadno si tedy obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu a vibrací regulujte pomocí tlačítek na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka u Petrainer PET618 je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 500mAh a její výdrž v provozu se pohybuje okolo 14 dnů.  V přijímači je také dobíjecí akumulátor s kapacitou 240mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 5 dnů.

 

Vodotěsnost 

Oproti svému předchůdci je Petrainer PET618 už dodáván s kompletně vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť, sníh). Vysílačka je také vodotěsná. Je tak ideální volbou pro výcvik psů ve zhoršených podmínkách nebo v okolí vody.

 

Počet psů 

Petrainer PET618 je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

Petrainer PET618 má velmi pevný, kvalitní a pružný plastový obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 68cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4cm, výšku 18cm (včetně antény), hloubku 3,5cm a její váha je 96,7 gramů (vč. baterie a antény). Přijímač má šířku 7,6 cm, výšku 3,5cm, hloubku 3,5 cm a jeho váha je 66,9 gramů (včetně baterie). Délka elektrod: 1,1 cm.

 

Nákupní košík