SportDog NoBark SBC-8-E

2 490

SportDog NoBark SBC-8 je protištěkací obojek vhodný pro všechny plemena psů s váhou od 3,6 kg. Jedná se o vynikající zařízení s dvojitou detekcí štěkání (pomocí zvuku a vibrací hlasivek), 8mi úrovněmi stimulace a kompletně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 7,5 metrů. 

Na objednávku

Katalogové číslo: DS61801688 Kategorie: , ,

Obojek proti štěkání SportDog NoBark SBC-8 – je speciální protištěkací obojek určený pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg, ale doporučujeme ho zejména pro tvrdohlavé psy s váhou od přibližně 8kg (kvůli velikosti obojku). Protištěkací obojek SportDog NoBrak SBC-8 využívá duální detekci štěkání Perfect Bark ™, která kombinuje vibrace a mikrofon. Obojek se aktivuje a vydá korekci pouze v případě, pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk štěkání / vytí zároveň.

 

 

 SportDog NoBark SBC-8 disponuje 18 úrovněmi impulsu, které používá k zamezení štěkání nebo vytí. Pokud pes zaštěká, obojek vydá první statický signál na nejnižší úrovni. Pokud pes opětovně zaštěká do 30-ti sekund, obojek vyšle další statický signál, nyní však na vyšší úrovni. Intenzita signálů se stupňuje, pokud pes nepřestává štěkat od úrovně 0 po 8. SportDog NoBark SBC-8 je nabíjecí a kompletně vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů, díky technologii Drytek ™.

Silent Partner ™ technologie – Jde o duální detekci, která kombinuje vibrace a mikrofon na eliminaci falešných spouštěcích signálů. Tato exkluzivní technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze v případě, pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání / vytí.

 

 


SportDog NoBark SBC-8 využívá technologii PerfectBark ™ – jedná se o duální detekci, která kombinuje vibrace a mikrofon pro odstranění falešných spouštěcích signálů. Tato exkluzivní technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze v případě, pokud zachytí vibrace z hlasivek psa i zvuk při štěkání / vytí. 

 

Typ korekce 

Obojek SportDog NoBark SBC-8 využívá jako korekci k odstranění štěkotu a vytí elektrostatický impuls v 8mi úrovních. Jednoduše si obojek nastavíte na míru pro vašeho psa a vaše potřeby.


Nastavení obojku

Pokud pes zaštěká, obojek vydá první statický signál na nejnižší úrovni. Pokud pes opětovně zaštěká do 30-ti sekund, obojek vyšle další statický signál, nyní však na vyšší úrovni.

 

Baterie a nabíjení

Obojek SportDog NoBark SBC-8 využívá pro napájení speciální 6V vyměnitelné baterie s označením 4LR44. Výdrž obojku v provozu se pohybuje řádově okolo 7-9 dní. Především záleží na tom jak často se obojek spouští.2 ks baterie Energizer 4LR44 zakoupíte v našem e-shopu za 149,-. 

 

Vodotěsnost 

SportDog NoBrak SBC-8 disponuje technologií DryTek ™ – díky tomu je kompletně vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů. Je vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Vydrží déšť i sníh a pejsek se s ním může i potápět.

 

Plemeno 

SportDog NoBark SBC-8 je určený pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg, ale doporučujeme ho zejména pro tvrdohlavé psy s váhou od přibližně 8kg (kvůli velikosti obojku).

 

Délka obojku

SportDog NoBark 18 Deluxe má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 12.7 cm – 55.9 cm. 

 

Váha a rozměry

SportDog NoBark SBC-8 má ergonomicky tvarovaný obojek s šířkou 6,4 cm, výškou 5,9 cm, hloubkou 3,1 cm a jeho váha je pouhých 31 gramů.

 

 

weight

Shopping Cart