Dávkovače krmiva

Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Patpet – automatický dávkovač krmiva s wi-fi

  Chytrý dávkovač krmiva Patpet, umožní nakrmit vaše domácí mazlíčky době Vaší nepřítomnosti. Veškerou kontrolu nad dávkovačem a krmením budete mít díky bezplatné mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android i iOS, pomocí Wi-Fi připojení. Kapacita 6 l, plánování krmení, záložní baterie, podsvícený displej a hlasová nahrávka do 10 s. 

  3 190  Čtěte více
 • Petwant F1 – Automatický dávkovač krmiva s kamerou

  I láska k domácím mazlíčkům prochází žaludkem! Petwant proto vyvinul jedinečný automatický dávkovač Petwant F1 s kamerou, který vám umožní vaše mazlíčky nejen pravidelně krmit, ale také na ně mluvit, nahrávat videa a fotografovat. Dávkovač  má ovládání na dálku v aplikaci vašeho smartphonu, kam se ukládá i historie krmení vašeho chlupáče. Plňte granulemi do velikosti 1,5 cm. 

  4 991  Čtěte více
 • Tesla Smart Pet Feeder

  Chytrý dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder, vám umožní nakrmit vaše mazlíčky, když nemůžete zůstat doma. Veškerou kontrolu nad dávkovačem a krmením budete mít díky nové mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android i iOS. Wi-Fi připojení, plánování krmení, tlačítko feed pro manuální vydání porce, záložní baterie, mikrofon a reproduktor.

  3 990  Čtěte více
 • Tesla Smart Pet Feeder Camera

  Chytrý dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera, vám umožní nakrmit vaše mazlíčky, když nemůžete zůstat doma. Veškerou kontrolu nad dávkovačem a krmením budete mít díky nové mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android i iOS. Wi-Fi připojení. Plánování krmení. Tlačítko feed pro manuální vydání porce. Záložní baterie. HD kamera, mikrofon a repreduktor. 
   

  4 490  Čtěte více
Nákupní košík