Bílá

Zobrazen 1. – 16. z 25 výsledků

 • Automatický dávkovač Petkit Fresh Element Solo

  Inteligentní dávkovač krmiva Petkit umožní nakrmit vaše domácí mazlíčky době Vaší nepřítomnosti. Veškerou kontrolu nad dávkovačem a krmením budete mít díky bezplatné mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android i iOS, pomocí Wi-Fi připojen. Kapacita 3 l, plánování krmení, sklon dávkovače, systém dvojitého zámku. 
   

  2 191  Výběr možností
 • Cestovní batoh pro domácí zvířata Petkit

  Značka Petkit přináší každému milovníkovi domácích zvířat cestovní trendy vychytávku se zabudovaným osvětlovacím systémem, cirkulací čerstvého vzduchu, nastavitelným teplotním senzorem ve třech rychlostních stupních, tmavě-hnědým panoramatickým oknem pro dokonalou viditelnost zvířete a zadní ergonomicky tvarovanou desku pro pohodlné nošení na zádech.
   
   
   
   

  2 690  Výběr možností
 • Dvířka PetSafe Deluxe pro psy a kočky

  Manuální plastová dvířka PetSafe Deluxe s manuálním uzamykáním jsou vhodné pro psy a kočky s váhou do 8 kg. Nastavitelné 4 směrné zamykání dvířek umožní, aby se Váš miláček bez problému dostal dovnitř i ven a dostalo se mu tak svobody pohybu. Dvířka jsou vhodné pro instalaci do dřeva, skla, cihlové stěny, PVC, kov. 

  1 091  Výběr možností
 • Dvířka SureFlap s mikročipem pro kočky

  Kočičí dvířka s mikročipem SureFlap jsou bateriemi poháněná dvířka, která dovolí vstup pouze vaší kočce! Dvířka, vhodná pro instalaci do dveří, zdi i skla, můžete nastavit až pro 32 koček pomocí kódů mikročipu. Použití obojku není podmínkou. Dvířka nastavíte manuálně, zadáním kódu vašeho mazlíčka, který dvířka zaznamenají a přicházející zvíře vpustí.

  3 990  Výběr možností
 • Dvířka SureFlap s mikročipem pro psy

  Dvířka pro psy a kočky SureFlap jsou větší než dvířka pro kočky SureFlap, takže jsou ideální pro velké kočky, jako jsou Mainské mývalí a malé psy, jako je například teriér.

  4 991  Výběr možností
 • Lopatka pro toaletu Poopoopeedo

  Náhradní lopatka ergonomického tvaru a perfektní velikosti dírek na vybírání použitého steliva kočičí toalety Poopoopeedo! Lopatka je vyrobena z pevného ABS plastu, je snadno omyvatelná a díky integrovanému držáku ji lze uklidit do vnitřní část kočičí toalety, kde nepřekáží.
   

  390  Výběr možností
 • Miska pro psy s váhou EYENIMAL 1 litr

  Nerezová miska na baterie, pro vaše mazlíčky zváží každou proci přesnou digitální váhou. Umožní vám přesně dávkovat a upravit jednotlivé porce s okamžitouou kontrolou. Objem misky činí 1 litr.

  621  Výběr možností
 • Miska pro psy s váhou EYENIMAL 1,8 litrů

  Nerezová miska na baterie zváží pro vaše mazlíčky každou proci přesnou digitální váhou. Umožní vám přesně dávkovat a upravit jednotlivé porce s okamžitou kontrolou. Objem misky činí 1,8 litrů.

  801  Výběr možností
 • Nástavec k montáži do skla pro dvířka SureFlap pro kočky

  Nástavec pro montáž dvířek pro kočky Cat Flap je nutné nainstalovat k dvířkám SureFlap s mikročipem nebo k dvířkám SureFlap DualScan, které jsou instalované do skleněných dvěří a některých ostatních typů dveří. 

  491  Výběr možností
 • Nástavec k montáži do skla pro dvířka SureFlap pro psy

  Nástavec k montáži dvířek pro psy SureFlap je nutné nainstalovat k dvířkám SureFlap pro psy s mikročipem, které jsou instalované do skla a některých ostatních typů dveří. Tohle příslušenství umožňuje montáž do otvorů v rozmezí od 294 mm (minimum) do 320 mm v průměru. Celkový průměr montážního nástavce je 380 mm. Nástavec má dva díly, pro interiér a exteriér.

  891  Výběr možností
 • Plastový pešek/dummy

  Flexibilní tréninkový pešek z pevného a nezávadného ABS plastu umožňuje regulovat váhu a vztlak pomocí vzduchového ventilu. Vynikající pomůcka pro výcvik loveckých psů předchází tvrdému zakousnutí psa. Pešek vyhovuje výcviku v jakémkoliv počasí a ve vodě se vznáší. Vhodné pro psy od 6 měsíců věku.

  370  Výběr možností
 • Reedog Aqua Travel cestovní láhev pro psy 350 ml

  Reedog Aqua Travel je unikátní designová cestovní láhev pro psy a kočky s obsahem 350 ml, bezpečnostním zámkem a kvalitním těsněním. S láhví Reedog Aqua zajistíte pitný režim vašich mazlíčků i při dlouhodobých procházkách. Láhev má ergonomický tvar díky kterému se bude vašemu psovi pohodlně pít a zároveň umožní snadnou manipulací. Šňůrku lze připevnit na opasek nebo batoh. 
   

  590  Výběr možností
 • Reedog Aqua Travel cestovní láhev pro psy 550 ml

  Reedog Aqua Travel je unikátní designová cestovní láhev pro psy a kočky s obsahem 550 ml, bezpečnostním zámkem a kvalitním těsněním. S láhví Reedog Aqua zajistíte pitný režim vašich mazlíčků i při dlouhodobých procházkách. Láhev má ergonomický tvar díky kterému se bude vašemu psovi pohodlně pít a zároveň umožní snadnou manipulací. Šňůrku lze připevnit na opasek nebo batoh. 

  691  Výběr možností
 • Reedog Senza zásobník + 15ks sáčků na psí exkrementy

  Unikátní patentovaný zásobník na psí exkrementy Reedog Senza, je skvělý pomocník při nošení sáčků na exkrementy. Je vyrobený z kvalitního ABS plastu a samotné sáčky jsou z ekologicky rozložitelného plastu. Zásobník obsahuje 15ks sáčku. 

  50  Výběr možností
 • Reedog svítící obojek pro malé psy a kočky

  Svítící obojek pro malé psy a kočky s nastavitelnou délkou obojku od 18 do 28cm (měřeno i s přezkou) a šířkou 1,4 cm. 3 druhy svícení (stálé svícení, blikání, rychlé blikání). Barvy : žlutá, oranžová, červená, růžová, modrá, zelená a bílá.

  250  Výběr možností
 • SinDesign Miska Diamond pro domácí mazlíčky, 300ml

  Krásná a designová miska pro kočky a malé psy z kolekce Diamond. Šikmý tvar misky podporuje přirozenou a zdravější pozici během krmení. Široký tvar a mělkost je speciálně navržen, aby se citlivým mazlíčkům nedotýkaly vousy okrajů. Protiskluzová základna, čirý materiál a kapacita misky na krmivo a vodu 300 ml – 550 ml (18cm). 
   
   

  691  Výběr možností
Nákupní košík