Hnědá

Zobrazuji všech 14 výsledků

 • Děrovaný míček s peřím a rolničkou Flamingo, 2ks

  Celoplastový žebrovaný míček Flamingo zabaví kočku na delší dobu a vy se k ní můžete přidat. Neodolatelná rolnička s peřím posunou legraci ze hry na vyšší úroveň a každá kočka si ji zamiluje!
   
   

  69  Výběr možností
 • Dvířka PetSafe Deluxe pro psy a kočky

  Manuální plastová dvířka PetSafe Deluxe s manuálním uzamykáním jsou vhodné pro psy a kočky s váhou do 8 kg. Nastavitelné 4 směrné zamykání dvířek umožní, aby se Váš miláček bez problému dostal dovnitř i ven a dostalo se mu tak svobody pohybu. Dvířka jsou vhodné pro instalaci do dřeva, skla, cihlové stěny, PVC, kov. 

  1 036  Výběr možností
 • Dvířka SureFlap s mikročipem pro kočky

  Kočičí dvířka s mikročipem SureFlap jsou bateriemi poháněná dvířka, která dovolí vstup pouze vaší kočce! Dvířka, vhodná pro instalaci do dveří, zdi i skla, můžete nastavit až pro 32 koček pomocí kódů mikročipu. Použití obojku není podmínkou. Dvířka nastavíte manuálně, zadáním kódu vašeho mazlíčka, který dvířka zaznamenají a přicházející zvíře vpustí.

  3 990  Výběr možností
 • Dvířka SureFlap s mikročipem pro psy

  Dvířka pro psy a kočky SureFlap jsou větší než dvířka pro kočky SureFlap, takže jsou ideální pro velké kočky, jako jsou Mainské mývalí a malé psy, jako je například teriér.

  4 991  Výběr možností
 • Flamingo pískací latexová žirafa

  Měkká a pružná latexová hračka pro psy ve tvaru žirafy s dlouhým krkem, která lze snadno uchopit a stisknout v tlamě. Pískátko zabudované v hračce povzbuzuje vašeho psa ke hře a přinese extra zábavu navíc. Hračka je vyrobena z odolného latexu přesto je měkká a šetrná k zubům psa.
   

  199  Výběr možností
 • Latexová pískací hračka divočák Flamingo

  Měkká a pružná hračka pro psy ve tvaru divokého prasátka, která lze snadno uchopit a stisknout v tlamě. Pískátko zabudované v hračce povzbuzuje vašeho psa ke hře a přinese extra zábavu navíc. Hračka je vyrobena z odolného latexu přesto je měkká a šetrná k zubům psa.
   

  199  Výběr možností
 • Nástavec k montáži do skla pro dvířka SureFlap pro kočky

  Nástavec pro montáž dvířek pro kočky Cat Flap je nutné nainstalovat k dvířkám SureFlap s mikročipem nebo k dvířkám SureFlap DualScan, které jsou instalované do skleněných dvěří a některých ostatních typů dveří. 

  491  Výběr možností
 • Nástavec k montáži do skla pro dvířka SureFlap pro psy

  Nástavec k montáži dvířek pro psy SureFlap je nutné nainstalovat k dvířkám SureFlap pro psy s mikročipem, které jsou instalované do skla a některých ostatních typů dveří. Tohle příslušenství umožňuje montáž do otvorů v rozmezí od 294 mm (minimum) do 320 mm v průměru. Celkový průměr montážního nástavce je 380 mm. Nástavec má dva díly, pro interiér a exteriér.

  891  Výběr možností
 • Reedog Plush Duck, plyšová pískací hračka, 32 cm

  Plyšová kachna s pískadlem pro psy je zábavná a interaktivní hračka, která poskytuje psům hodiny radosti a stimulace. Tato hračka je vyrobena z měkkého a odolného plyše, který je příjemný na dotek. Kachna má také oblíbený tvar, který usnadňuje psy uchopení a manipulaci s ní. Je navržena tak, aby vydržela i hrubší zacházení během hry a žvýkání. Tato plyšová kachna s pískadlem je skvělá pro psy, kteří mají rádi zvukové stimulace a milují žvýkání.

  149  Výběr možností
 • Reedog Raptor XXL, pískací hračka cordura + plyš, 36 cm

  Extra měkká plyšová pískací hračka pro střední a velké psy v podobě dinosaura se silným dvojím prošíváním ve velikost XXL. Může se s ní mazlit, ale také ji kousat či aportovat.

  250  Výběr možností
 • Šustící míček pro kočky s catnipem Flamingo

  Zábavný míček od značky Flamingo bude ideální hračkou pro zvědavá koťátka a kočky. Míček je vyroben z měkkého plyšového materiálu, který šustí a je doplněn zábavným pírkem a lákavou vůni catnipu. 

  100  Výběr možností
 • Tunel pro dvířka Staywell 715/730/737

  Tunel vhodný pro dvířka Staywell typu 715 a 730. Tunel se používá na instalaci dvířek do silnějších materiálů – šířka tunelu je 50 mm.

  276  Výběr možností
 • Tunel pro dvířka SureFlap pro kočky

  SureFlap prodlužující tunel pro dvířka pro kočky může být použit k vytvoření delšího přístupu do SureFlap Microchip dvířek pro psy, které jsou instalovány do stěny. Tunel přidává 50 mm.

  491  Výběr možností
 • Tunel pro dvířka SureFlap pro psy

  SureFlap prodlužující tunel pro dvířka pro psy a kočky může být použit k vytvoření delšího přístupu do SureFlap Microchip dvířek pro psy, které jsou instalovány do stěny. Tunel přidává 50 mm.

  491  Výběr možností
Nákupní košík